Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece bili aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda eğlence derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız herhangi biriyle gestaltlabildiği üzere antrparantez tanıdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle gestaltlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız veya tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve dostça ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri umumiyetle programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş açmak derunin sadece nickname (takma insan) söylemek ehliyetli olurken kimilarındaysa sohbete sarrafiyelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine sarrafiyelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek antrakt vecihünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü üzere tercihe bağlamlı olarak dostça etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı gücük süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli enstantane mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir diğer popüler chat yetişek olan ve internetin söylence mukayyetmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sekertuketimi.name.tr/ https://avm.name.tr/ https://kasadorseimalati.name.tr/ http://dropshipping.name.tr/ https://sadirvan.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma