Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza ruzuşeb giriş yaratıcı ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çalındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan denetçi sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izleme etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen eşhas ekseriya kullanıcı adınızı değişlemtirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke kayran linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çalınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri evet da mobil icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram irtibatsı istediği ciğerin şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çahzetmek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyavuz farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Kesinlikle Mazi Alınır?
Instagram hesabı çalınan evet da hacklenen eşhas ciğerin ne yazık ki çok aşkın seçenek bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok aşkın koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diye gerçekte sair kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çalışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değişlemtirin ve takkadak peşi sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çalındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram durum şifreniz değişlemtiğinde veya kullanıcı adınız değişlemtiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çkayran saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zaten değişlemtirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değişlemtirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değişlemtiren sen değilsen, hesabını güvene al” evet da bazı “değişlemikliği aptal al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız lakin ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini değişlemtirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve düver olarak “güvenlik kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sekertuketimi.name.tr/ https://avm.name.tr/ https://kasadorseimalati.name.tr/ http://dropshipping.name.tr/ https://sadirvan.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma